Hoppa till sidans innehåll

Träningsgrupper 2019-2020


A-gruppen
Tränare: Mikael Haster, Anton Flygare

Felicia Bergsgård                                
Sofia Einarsson                                
Ulrika Einarsson                                
Sebastian Ekängen                                
Mikael  Haster                                    
Jakob  Häger                                    
Per  Häger                                        
Viktor Jakobsson                                
Viktor Johansson                                
Anton  Keidser Flygare                            
Maja Kindberg                                
Jörgen Sköld                                    
Philip Sundberg                                
Gustav Bäcklund      A-måndag, B.torsdag                
Filip Fällgren            A-måndag, B.torsdag                
Axel Parsberg          A-måndag, B.torsdag                
Edvin Thyselius        A-måndag, B.torsdag


B-gruppen
Tränare: Mikael Haster, Per Häger, Johanna Fällgren

Gustav Bäcklund      A-måndag, B.torsdag                
Ella Fällgren                                
Filip Fällgren            A-måndag, B.torsdag                                               
Max Lagerkvist                                    
Axel Parsberg           A-måndag, B.torsdag                
Emelie Shahan                                                                   
Edvin Thyselius        A-måndag, B.torsdag                

  

C-gruppen
Tränare: Stefan Johansson, Jörgen Sköld

Vincent  Karlsson     C-gruppen tisdag, pingisskolan onsdag               
Edvin Eurén                                    
Viggo Hellberg                                
Vilgot Hoflin                                    
Linus Holmberg                                
Casper Larsson                                    
Hjalmar Matton                                    
Esther Setherberg                                
Kajsa Svärd                                    
Kevin Lidén Axelsson
Adrian Akbari

  

Pingisskolan
Tränare: Stefan Johansson, Maja Kindberg

Aisha Ahmer
Sigge Arvelius
Hugo Carre Villman
Astrid Jörnmark Landtmanson
Amanda Karlsson
Vincent Karlsson       C-gruppen tisdag, pingisskolan onsdag
Samuel Lindström
Noah Snäll
Alfred Tyrenhag
Alvin Vainio Reinikainen
Axel Wiklund                              

 

 

 

Uppdaterad: 21 AUG 2018 15:42 Skribent: Jörgen Sköld

facebook

 

STÖD SKOGHALLS BTK NÄR DU SPELAR VIA SVENSKA SPEL

 

 

SBTK:S SPONSORER

 SE-logga

 

Per Häger logga

 

Sydsport logga

 

 

Stigalogga 

 

Ica supermarket Skoghall

  

 

Hur man blir sponsor till SBTK

 

besöksräknare
besöksräknare

Postadress:
Skoghalls BTK - Bordtennis
Hans Thyselius, Lindersvägen 20
66341 Hammarö

Besöksadress:
Bruksgatan 22
66330 Skoghall

Kontakt:
Tel: 0700010402
E-post: This is a mailto link

Se all info